Pooleteise tegutsemise aasta jooksul oleme proovinud erinevaid hooldusvahendeid. Kõik tootjad lubavad ju kõige paremat tulemust, kuid ikka oli neis see miski, mis ei vastanud lubatule. Nüüd lõpuks leidsime selle õige kosmeetika ja see teeb tõesti, mida lubab.

Alates 01.05.22 on meie salongis kasutusel Itaalia tootesari Kelynse

Meie tähelepanekud, miks just see sari:

Pesu ajal on eemaldunud mustuse protsent oluliselt kõrgem, kui seni proovitud toodetega (meil on tsirkulatsiooniga vann ehk pesuvesi ringleb kuni iga mm koerast on saanud šampoonitatud, seega täpselt näha kui palju mustust eemaldub.) 

Süvahooldus (mask + palsam + šampoon) taastavad karva läike juba peale esimest kasutuskorda. See tähendab, et karv on saanud piisavas koguses toitaineid. Nahalt eemalduvad kergemini surnud naharakud ehk kõõm (selle tuvastasime peale pesu föönitades, siis on väga hästi näha kui kergelt fööni surve viskab kõik mittevajaliku eemale).

Kõik see on vajalik: 

Karv on kauem puhas, kergem kammida ja pusad ei teki enam nii kergesti. Nahk saab piisavalt niisutatud ja muutub taas elastseks ehk karva kasvukeskkond on soodne terve karva kasvamiseks, mis omakorda lihtsustab kammimist.

Kasutusel oleva kosmeetika tutvustus:

Complexe pesule eelnev mask

Sisaldab paju ja bambuse ekstrakte ning sellel on erakordne elustav toime karvale.  Complexe puhastab, toidab karva ja pehmendab kogu nahasüsteemi. Taaselustab loomulikud värvid. Ideaalne pusade ja takkus karva hoolduseks ja kuiva naha põhjalikuks puhastamiseks.

Optime šampoon

Õrn energiat andev šampoon ilma SLESi, värvainete ja parabeenideta. Sisaldab  Aloe ja Serenoa palmi, mis tasakaalustavad kogu nahasüsteemi ning kaitsevad pusade ja karva liigse kuivuse eest.

Kera-Zone šampoon

Sisaldab keratiini, taimset aaloe ekstrakti, taimset murakaekstrakti. Šampooni koostis muudab karva kergesti kammitavaks, andes uut energiat, tugevdades ja niisutades karva struktuuri sügavuti. Ei lõhu ega kahjusta karva pesemise ajal.

Jasmine palsam

Intensiivne pusasid eemaldav palsam sisaldab makadaamiaõli ja argaaniaõli, mis loovad karvale kaitsva ja toitva ümbrise, aidates kaasa kahjustunud karva taastumisele. See toidab, niisutab ja stimuleerib nahka ning karva, muutes kogu naha ja karvasüsteemi terveks, kompaktseks  ja läikivaks. See täiesti naturaalne kreem kaitseb karva keskkonna kahjustuste eest ning parandab habrast karvkatet, andes läike ja lihtsama kammitavuse. Regulaarne kasutamine hoiab ära pusad. Pärast iga pesu on ka  raskesti hooldatav karv siidine ja kergesti hooldatav. Jätab karva siledaks.

Camelia mask

Intensiivne taastav mask. Sisaldab abessiinia krambe õli ja neemi õli, mis toidavad, niisutavad ja stimuleerivad nahka ning karva, muutes naha elastseks, karva terveks. Annab karvale läike ja lihtsustab kammimist. Regulaarne kasutamine hoiab ära pusad.

Tagasiside klientidelt:

„Tere! Saan tagasisideks öelda, et Ruudi karv on seekord eriliselt pehme ja siidine ning hästi kammitav. Tundub, et uus tootesari on tõesti kvaliteetne. Ilusat päeva!☀️“

„Tere! Annan tagasisidet, et karv tundub pehmem ja läikivam tõesti seekord. Kuidagi märgatavalt niisutatum.

„Ta ei ole nii ilus kunagi olnud! Kas te kasutate uut šampooni?!

Meie toodete müügiga ei tegele, kuid kui on soovi ka koju nõnda head pesuvahendid oma lemmikule soetada, siis saate need tellida: https://pontu.eu/?s=kelynse

*täpsema info saamiseks, milline toode just teie koerale sobib ning kuidas kõige efektiivsem tulemus saada, palun pöörduge meie poole: info@puhaskoer.ee /tel. +372 5555 7647 või kontakteeruge toodete maaletoojaga: koer@pontu.eu / tel. +372 56 501 738